Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon İstanbul Dezenfekdan

 

 

 

Ev Dezenfeksiyon

Dairenize belirleyeceğiniz zamanlarda uygulama yapılarak risk minimize kontrol altında tutulur.

Apartman dezenfekte dezenfekdan

Apartman Dezenfeksiyon

Konut ve yaşam alanlarımızı kaliteli ekipmanlar ve profesyonel çalışanlarımız ile Nano Dezenfeksiyon yapılarak antibakteriyel hale getirmekteyiz.

Dezenfektan İstanbul Dezenfekdan

İş Yeri Dezenfeksiyon

İş yerlerinin insan yoğunluğu firmadan firmaya değişmektedir. İş yerleri,mikro organizmaların en kolay bulaşabildiği ve etkili olduğu alanlardandır. Bunun için en çok zaman geçirilen iş yerleri Belli aralıklarla Dezenfeksiyon yapılmalıdır.

araba dezenfektan araba dezenfekdan

Araç Dezenfeksiyon

Şahsi ve Firmanızıa ait araçların ve Toplu taşıma ulaşım hizmeti veren dahil tüm toplu taşıma araçları, mikro organizmaların en kolay bulaşabildiği ve etkili olduğu yerlerdir. Şahsi ve Firmanızın araçlarını Nano Dezenfeksiyon ile antibakteriyel hale getirilir.

Dezenfekte İstanbul Dezenfekdan

Fabrika Dezenfeksiyon

,Ticaret hacminin yüksek olduğu ve sürekli insan gücünün olduğu yerlerde çalışanların Mikrop ve Bakteriler varlığını sürdürmektedir. Belirli zamanlarda Dezenfekte işlenmleri yapılmalıdır

AVM Dezenfeksiyon

Alış Veriş Nerkezleri günümüzün en kalabalık yerlerindendir. Alış Virüs Kabusu Yaşamamak için Alış Veriş Merkezi ve Mağazalarını Kaliteli Malzeme ve Profesyonel ekibimizle Dezenfektan yapıyoruz.​

Diğer Sektörler içinde Dezenfektan Hizmetlerimiz Devam Etmektedir.

Kuaför Salonu Dezenfeksiyon Hizmeti

Düğün Salonu Dezenfeksiyon Hizmeti

Market Dezenfeksiyon Hizmeti

Kargo Firması Dezenfeksiyon Hizmeti